Värsked tööpakkumised

Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 82795

Tööpakkumise number

82795

Töö kirjeldus

Otsime Delphi programmeerijat, muusikaplayeri ja -vahetuse keskkonna projekti raames. Projekt on rahvusvaheline ja väga huvitav.

Nõudmised kandidaadile

* Delphi programmeerimiskeele väga hea valdamine
* objekt-orienteeritud programmeerimine
* andmebaaside ja SQLi hea tundmine
* hea PHP oskus
* audioformaatide MP3, MP4 tundmine
* tugev programmeerimiskogemus
* korrektsus ja vastutustunne
* õppimisvõime

Ettevõte pakub

* meeldiv ja sõbralik kollektiiv
* huvitavad tööülesanded
* töötulemustele vastav palk

Lisainfo

Tegemist on rahvusvaheliselt arvestatava projektiga. Otsime omal alal kompetentset programmeerijat.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
30. november 2006
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2006
Brutopalk:
Alates 26000 EEK kuus

UQ Software on IT firma, mis alustas tegevust 2004 aasta jaanuaris. Meie põhivaldkonnaks on kliendispetsiifilise tarkvara tootmine välismaa, sealhulgas Ameerika Ühendriikide ja Kanada turule. Lisaks oma põhitegevusele pakume erinevaid lahendusi Eesti väikestele ja keskmise suurusega firmadele ning oleme tegevad mitmetes riigihangetes koostöös Regio ASiga. Peame ennast kompetentseks veebipõhise ja eritarkvara loomises, majutusteenuses, kodulehtede valmistamises, trüki ja kujundustöödes. Seoses töömahtude ja käibe järsu suurenemisega otsime oma meeskonda toredaid ja hakkajaid IT-spetsialiste.