Värsked tööpakkumised

Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212471

Tööpakkumise number

212471

Töö kirjeldus

Koodi kribimine

Nõudmised kandidaadile

* Programmeerimiskeeled PHP ja JavaScript
* Kogemused andmebaasiga MySQL
* HTML+CSS hea tundmine
* Ukraina keele oskus ja töökogemus Ukrainas töötamiseks
* Tulevikus valmisolek Ukrainas töötamiseks.

Kohusetunne, kiired sõrmed ja terav taip!

Pakume kõike, mida üks korralik töökoht ette näeb; ning väljakutseid rahvusvahelisel tasandil!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
17. november 2010

United Pets on äsjaloodud ettevõte, mis opereerib lemmikloomade suhtlusvõrgustikku uniteddogs.com ja unitedcats.com. 13 erinevas keeles portaali peamised turud on hispaania-, itaalia- ja ingliskeelsed maad.