Värsked tööpakkumised

Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 85389

Tööpakkumise number

85389

Töö kirjeldus

Kodulehekülgede programmeerimine, SMS teenuste programmeerimine.

Nõudmised kandidaadile

- HTML, XHTML ja CSS väga hea tundmine
- programmeerimiskeele PHP väga hea tundmine
- andmebaaside(MySQL) hea tundmine
- väga hea üldine arvutikasutamise oskus(office, internet ...)
- oskus tehtud tööd dokumenteerida

Vastutasuks pakume kaasaaegset töökeskkonda, häid tehnilisi vahendeid ja konkurentsivõimelist palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
14. november 2006

TELEJAZZ on dünaamiline ning kiiresti arenev ettevõte Baltikumi mobiili sisuteenuste turul. Meie meeskonnas töötavad juba oma eriala väga head spetsialistid ning seoses ettevõtte laienemisega ootame oma meeskonda uut inimest.