Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40823

Programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tarkvara väljatöötamine
  • klient-server rakenduste programmeerimine
  • interneti rakenduste programmeerimine
  • andmebaasipõhiste veebirakenduste programmeerimine
  • tarkvara testimine, dokumentatsioon ja juhendite koostamine

Ootused kandidaadile

  • C/C++ programmeerimise oskus
  • PHP, Java, Javascript, MySQL, HTML valdamine
  • erialane kõrgharidus või õpingud kõrgkoolis
  • hea Windows ja Unix keskkondade tundmine
  • initsiatiivikus, korrektsus ja kohusetundlikkus
  • optimistlik ja positiivne ellusuhtumine
  • hea vene keele oskus
  • hea inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas
  • huvitavat ja mitmekülgset tööd

Lisainfo

Kandideerida soovijatel palume saata CV koos avaldusega aadressile support@tantum-group.com

Tööpakkumise number
#40823