Värsked tööpakkumised

Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 186152

Tööpakkumise number

186152

Töö kirjeldus

Programmeerija põhiülesandeks on:
• tarkvaralahenduste disainimine ja programmeerimine;
• tulemuste dokumenteerimine;
• tarkvara testimine ja testimiste automatiseerimine;
• tarkvara arendusprojektides osalemine arenduskonsultandina.

Nõudmised kandidaadile

• infotehnoloogia erialal kõrgharidus;
• hea UML-i tundmine;
• vähemalt 5a kogemus tarkvara arendajana;
• teadmised ja kogemused relatsiooniliste andmebaasidega;
• eesti keele oskus väga heal tasemel;
• inglise keele oskus vähemalt erialase kirjanduse lugemise tasemel;
• meeskonnatööle orienteeritus, avatus ja koostöö väärtustamine;
• kogemus Java arendajana (Spring, Hibernate);
• kohusetunne ning otsustus- ja vastutusvõime.

Kasuks tuleb:
• erinevate skriptimiskeelte tundmine;
• kõrgkäideldavate süsteemide loomise kogemus;
• algatusvõime ja loovus, oskused välja töötada uusi lahendusi;
• Solaris, Windows, Linux operatsioonisüsteemide tundmine;
• Oracle, PostgreSQL ja MySQL andmebaasidega töötamise kogemus;
• kiire õppimisvõime.

Pakume Sulle huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis, sõbralikku töökollektiivi, kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda ning võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks.

Lisainfo

Lisainfo tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 6301 (Toomas Järvi, tarkvaraarenduse osakonna juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 6320 (Karina Makarova, personali juhtivekspert).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. november 2009
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2009

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on Siseministeeriumi haldusalas infokommunikatsioonitehnoloogia alaste arendus- ja haldusprotsesside efektiivne tagamine.