Värsked tööpakkumised

Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181119

Tööpakkumise number

181119

Töö kirjeldus

• tarkvaraliste lahenduste programmeerimine;
• tulemuste dokumenteerimine;
• tarkvara testimine ja testimiste automatiseerimine.

Nõudmised kandidaadile

• infotehnoloogia erialal kõrgharidus või selle omandamine viimasel kursusel;
• hea UML-i tundmine;
• eelnev kogemus tarkvara arendajana;
• teadmised ja kogemused relatsiooniliste andmebaasidega;
• eesti keele oskus väga heal tasemel;
• inglise keele oskus vähemalt erialase kirjanduse lugemise tasemel;
• meeskonnatööle orienteeritus, avatus ja koostöö väärtustamine;
• kohusetunne ning otsustus- ja vastutusvõime.

Kasuks tuleb:
• programmeerimiskeelte Java, PHP, Python ja Groovy tundmine;
• kõrgkäideldavate süsteemide loomise kogemus;
• Oracle, PostgreSQL ja MySQL andmebaasidega töötamise kogemus;
• algatusvõime ja loovus, oskused välja töötada uusi lahendusi;
• kiire õppimisvõime.

Pakume Sulle huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis, sõbralikku töökollektiivi, kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda ning võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks.

Lisainfo

Lisainfo tööalaste ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 6321 (Liis Viksne, personali ekspert).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2009

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on Siseministeeriumi haldusalas infokommunikatsioonitehnoloogia alaste arendus- ja haldusprotsesside efektiivne tagamine.