Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57063

Programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Hoone automaatika süsteemide programmeerimine.
  • Projektijuhtide ja projekteerijate nõustamine.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev programmeerimise kogemus.
  • Baasteadmised automaatikast, elektrist, ventilatsioonist, jahutusest, küttest jne.
  • Arvuti kasutamise oskus.

  • Palju huvitavat ja vastutusrikast tööd arenevas ettevõttes.
  • Erialast lisakoolitust ja –väljaõpet.
  • Ametlikku ja konkurentsivõimelist palka.
  • Võimalust osaleda huvitavates projektides.

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • Eelnev projekteerimise/joonestamise kogemus ka muudes valdkondades.
  • Elektriosade projekteerimise pädevus.
  • Autojuhiload.
  • Soov ja tahe teha lisatasu eest ületunde.

Tööpakkumise number
#57063

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
27. detsember 2005

Sisekliima OÜ põhineb 100% Eesti kapitalil. Ettevõtte põhitegevuseks on kliimaseadmete ja -süsteemide (ventilatsioon, küte, jahutus, automaatika, elekter, eritööd) projekteerimine, müük, paigaldus ja hooldus.

Vaata rohkem