Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137100

Programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • SEB Grupi süsteemide edasiarendamine
  • osalemine uutes tarkvara arendusprojektides

Ootused kandidaadile

  • õppimisvõime
  • infotehnoloogia-alane taust
  • eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil

Kasuks tuleb:
  • kogemus tarkvara arendamisel
  • meeskonnatöö kogemus
  • hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist töötasu
  • suhteliselt paindlikku tööaega
  • tööd heas meeskonnas

Tööpakkumise number
#137100

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2008

SEB Eesti Ühispank on universaalpank, mis teenindab kõiki kliente, kes pangateenust vajavad - eraisikuid, ettevõtteid ja avalikku sektorit. Pank pakub kõiki finantsteenuseid Eesti turul ja liisinguteenuseid Venemaal, samuti toetab SEB Grupi kliente varade investeerimisel Kesk- ja Ida-Euroopas. SEB Grupi täieõigusliku liikmena on SEB Eesti Ühispank rahvusvahelise haardega pank, olles keskendunud tegutsemisele Eestis.

Vaata rohkem