Värsked tööpakkumised

Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117742

Tööpakkumise number

117742

Töö kirjeldus

Pakume pika-ajalist ja püsivat tööd arendajale/programmeerijale, kelle ülesanne on mitmete olemasolevate projektide edasiarendamine ning uute arenduste loomine. Töö sobib spetsialistile, kes soovib töötada väljaspool traditsioonilist programmeerimisfirmat, vastutada arendusprotsessi eest tervikuna ning tegelda mitmete erinevate kuid omavahel seotud lahendustega.

Nõudmised kandidaadile

    • oskust osaleda meeskonna töös ning saavutada seatud eesmärke
    • kohusetundlikkust, täpsust ja tähtaegadest kinnipidamist
    • asp+mssql ja php+pgsql programmeerimise oskust ja kogemust

Ettevõte pakub

    • pika-ajalist stabiilset tööd
    • nooruslikku ja sõbralikku töökeskkonda
    • reisibüroos töötamise eeliseid

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. september 2007
Kuulutus sisestati:
1. august 2007

Reisiekspert on Eesti erakapitalil põhinev täisteenust pakkuv reisibüroo, reisikorraldaja ja konverentsikorraldaja.

Firma tegevusvaldkondadeks on:
(a) Reisiteenuste müük,
(b) Reisikorraldus,
(c) Äri-klientuuri teenindus,
(d) Incoming (Eestisse ja ümberkaudsetesse riikidesse saabuvate klientide teenindamine, sh siseturism),
(e) Konverentside ja kongresside teenindus (sh incentive reisiteenused).

Toimivad infotehnoloogilised lahendused on oluline osa Reisieksperdi äriprotsessist ning pideval arendusel on püsiv roll meie tulevikuplaanides.