Värsked tööpakkumised

Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 152839

Tööpakkumise number

152839

Töö kirjeldus

• Igapäevased märksõnad: .NET, C#, MSSQL, SOAP, WebService, X-Tee ja XML.
• Tehniliselt korrektse programmikoodi kirjutamine ja parandamine, mis on kooskõlas etteantud lähteülesande ja -andmete ning heade tavadega
• Arenduseks kasutatavate komponentide, raamtarkvara ning disaini mustrite valik ja dokumenteerimine
• Tehnoloogiliselt keerukatele probleemidele lahenduste leidmine ja esialgne teostamine
• Infosüsteemi arenduse mahu planeerimine ja ajahinnangu andmine arenduse teostamiseks
• Infosüsteemi teostamine, tarkvara versioonide üleandmine juurutusmeeskonnale ning installatsiooni toetamine
• Infosüsteemi disaini protsessis osalemine
• Uute infotehnoloogiliste lahendustega tutvumine ja sobivusel juurutamine

Nõudmised kandidaadile

• IT alane kõrgharidus või selle omandamine
• Eelnevat kogemust .NET platvormide arendamisel
• Oma tööaja planeerimise oskus ja sellest vastutustundlik kinnipidamine
• Eesti keele oskus
• Inglise keele oskus tasemel, mis võimaldab erialast kirjandust mõista
• Töökogemus IT valdkonnas vähemalt 1 aasta

Kasuks tuleb:
• nHibernate ja Spring.net tundmine
• Veebiteenustel (Web Service) põhineva infosüsteemi arendamise praktiline kogemus

• Paindlikku ja töötajaga arvestavat organisatsiooni, sh kodutöö võimalust
• Erialaseid väljakutseid ja unikaalset võimalust osaleda riigi jaoks oluliste registrite ja infosüsteemide arendamises
• Riigiameti tavapäraseid soodustusi (õppelaenu kustutamist, 35-päevast põhipuhkust, vajadusel õppepuhkust)
• Sporditoetust
• Konkurentsivõimelist palka ja tulemustasu kaks korda aastas (max 25% 6 kuu keskmisest)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
21. mai 2008

Registrite ja Infosüsteemide Keskus on Justiitsministeeriumi valitsemisalas töötav kiiresti arenev riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on Justiitsministeeriumi valitsemisala registrite ja infosüsteemide loomine, arendamine ja haldamine ning side- ja infotehnoloogiaalaste teenuste pakkumine.