Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59367

Programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega oleme otsimas oma toredasse väiksesse kollektiivi kuni kahte programmeerijat, kellede esmaseks tööülesandeks on töö Lotus Notes'i keskkonnas.

Ootused kandidaadile

  • Sobiv kandidaat tunneb hästi nii HTML-i kui ka Java't, PHP oskus ei ole esmatähtis, kuid Sa peaksid soovima ka seda programmi omandada.

  • Eelistame kandidaate, kes saavad töötada põhikohaga.

Meie poolt Sulle tasuta koolitus, toredad kaaslased, motiveeriv töötasu ning loomulikult palju tööd.

Lisainfo

Kui Sa oskad koodi kirjutada Visual Basic'us ja oled nõus ka Lotus Notes'i selgeks õppima, oled oodatud kandideerima.

Tööpakkumise number
#59367