Värsked tööpakkumised

Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59367

Tööpakkumise number

59367

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega oleme otsimas oma toredasse väiksesse kollektiivi kuni kahte programmeerijat, kellede esmaseks tööülesandeks on töö Lotus Notes'i keskkonnas.

Nõudmised kandidaadile

  • Sobiv kandidaat tunneb hästi nii HTML-i kui ka Java't, PHP oskus ei ole esmatähtis, kuid Sa peaksid soovima ka seda programmi omandada.

  • Eelistame kandidaate, kes saavad töötada põhikohaga.

Meie poolt Sulle tasuta koolitus, toredad kaaslased, motiveeriv töötasu ning loomulikult palju tööd.

Lisainfo

Kui Sa oskad koodi kirjutada Visual Basic'us ja oled nõus ka Lotus Notes'i selgeks õppima, oled oodatud kandideerima.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2006

Koreiko OÜ on IBM Lotus Notes/Domino platvormile tarkvaralahendusi pakkuv ettevõte. Hetkel töötab firmas 3 inimest.