Värsked tööpakkumised

Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 31590

Tööpakkumise number

31590

Töö kirjeldus

Pakume huvitavat täiskohaga tööd kogemustega programmeerijatele, kes on suutelised andma professionaalset panust infosüsteemide programmeerimises ja disainis.

Nõudmised kandidaadile

• Java programmeerimine vähemalt kahe viimase aasta jooksul
• J2EE, Swing, JDBC, JSP, MySQL, Tomcat vaba tundmine;
• objekt-orienteeritud programmeerimismetoodika alased teadmised;
• Naudid töötamist meeskonnas, samal ajal oled iseseisev ja ei vaja pidevat kontrolli.
• Väga hea vene keele oskus
• inglise keele erialane valdamine

Huvitav töö noores ja arenevas kollektiivis ning professionaalsed enesearendamisvõimalused. Programmeerijad hakkavad töötama meeskonnas, mille liikmed asuvad erinevates riikides. Pikemas perspektiivis avaneb võimalus saada ettevõttes meeskonna- ja projektijuhiks.

Lisainfo

Kui olete huvitatud, helistage telefonil 633-5454. Küsida Dmitrit.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. juuli 2004
Kuulutus sisestati:
14. juuni 2004