Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199864

Programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uute ja innovaatiliste lahenduste väljatöötamine
Tarkvarasüsteemi disain, realiseerimine, automaattestide koostamine
Loodud lahenduste dokumenteerimine

Ootused kandidaadile

Sul on kõrgharidus või selle omandamine infotehnoloogia valdkonnas
Tunned kaasaegseid veebitehnoloogiaid
Omad vähemalt 3 aastast PHP programmeerimise kogemust ja oskad lahendada ülesandeid LAMP tehnoloogiatega
Tunned andmebaasitehnoloogiaid MySQL-i ja Postgre põhjal.
Oskad kasutada/arendada vähemalt mõnda neist – Joomla, Drupal, Wordpress, Magento
Tunned versioonihaldust ja automaattestimise tööriistu
Oled keskendumisvõimeline ja korrektne, oskad kinni pidada tähtaegadest
Oled aktiivne ja algatusvõimeline

Mitmekülgset tööd valdavalt ärieliiti kuulutave klientidega ambitsioonikas tiimis Tallinna ühes vingeimas kontoris (pildid) koos mugava tasuta parkimisega
Arenemis- ja õppimisvõimalust tugevas ning kiireltarenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#199864

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
15. juuni 2010

1996. aastal loodud OKIA (OK Interactive OÜ) on Eesti üks tuntumaid veebiagentuure. Pakume teenuseid alates veebilehe ärieesmärkide kaardistamisest ning
analüüsist kuni veebidisaini, tarkvaraarenduse ja internetiturundus-lahendusteni. Meie klientideks on Nordea Pank, Sampo Life, Amserv Grupp, Veho Eesti,
Delfi, EAS, Baltika, Rimi, Tallinna Vesi, Tank jt.

Vaata rohkem