Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62754

Programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on:

  • infosüsteemide projekteerimine ja programmeerimine
  • süsteemidokumentatsiooni koostamine
  • tarkvara muutmine/parandamine

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldatakse:

  • tulemustele orienteeritust
  • loovat mõtlemist ja õppimisvõimet
  • SQL andmebaaside tundmist
  • DELPHI arenduskeskkonna tundmist
  • head suhtlemisoskust ja pingetaluvust
  • probleemide iseseisvat lahendamise oskust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • soodsaid tingimusi eneseharimiseks ja õppimiseks
  • arenemisvõimalust nooruslikus kogemustega meeskonnas
  • oskustele ja töötulemustele väärilist palka

Tööpakkumise number
#62754