Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #328623

PROGRAMMEERIJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 30. detsember 2013
Kuulutus aegub:26. jaanuar 2014

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärgiks on ettevõtte vajadustele vastavate tarkvaralahenduste realiseerimine nii iseseisvalt kui ka projektimeeskonnas.

Sa vastutad:

  • funktsionaalsete- ja mittefunktsionaalsete süsteeminõuete realiseerimise eest
  • realiseeritud rakenduste testimise, testimise käigus avastatud vigade likvideerimise eest
  • rakenduste juurutamise ja dokumenteerimise eest, samuti juurutusjärgse hoolduse eest

Ootused kandidaadile

Sul on infotehnoloogiline kõrg- või eriharidus, Sa oled tegelenud tarkvaraarendustega Delfis, tunned põhjalikult PHP ja SQL'i ning orienteerud vabalt
andmebaasipõhiste süsteemide loomises.

Sul on soov omandada uusi teadmisi ning neid igapäevatöös iseseisvalt rakendada, Sulle meeldib näha oma töö tulemust, tuled toime ettetulevate pingeliste
olukordadega ja oled sõnapidaja, Sa oskad eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas.

Sulle lisab väärtust töökogemus Oracle andmebaasiga, PL/SQL, JDBC ning ORM (Hibernate, JPA), omad kogemusi Spring Framework kasutamisel,
tarkvarasüsteemide projekteerimisel või meditsiinitarkvara loomisel.

Meie pakume Sulle kõike seda, mida head tööandjad oma töötajatele pakuvad – kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid heal tasemel spetsialistide
meekonnas, huvitavat ja mitmekülgselt arendavat tööd, konkurentsivõimelist töötasu ning laialdasi koolitusvõimalusi

Lisainfo

Kui Sa leiad, et suudad ja tahad anda oma oskuste ja tegudega panuse meie ettevõtte arengusse, siis saada oma motivatsioonikiri ning CV koos palgasooviga
hiljemalt 26. jaanuariks. Lisainfo telefonil 6050749

Tööpakkumise number
#328623

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2013

Medicum on suurim haiglavälist arsti- ja õendusabi pakkuv tervishoiuasutus Eestis. Medicumi ettevõtetes töötab üle 500 inimese, kelle igapäevase hoole all on ligi 160 000 isikuga patsiendi-register. Medicum on kaubamärk, mis ühendab AS Medicumi, AS Medicum Perearstikeskust, OÜ Koduõde ja OÜ Medicum Dentalit, erinevates asukohtades nii Tartus kui Tallinnas.

Vaata rohkem