Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26764

Programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Olemasolevate programmide arendus. Uute programmide loomine.

Ootused kandidaadile

Programmeerimiskeelte SQL, C; PHP valdamine
Baasteadmised: majandusalased ja Clarion-st
Vähemalt keskharidus (soovitatav lõpetamata või lõpetatud kõrgharidus)
Inglise ja vene keel suuline ja kirjalik
Seltskondlik ja aktiivne
Kohusetundlik
eelnev töökogemus soovitav

Ettevõte pakub

Head seltskonda
motiveerivat palgasüsteemi
palju arendavat tööd

Lisainfo

Vajame oma seltskonda head programmeerijat

Tööpakkumise number
#26764