Värsked tööpakkumised

Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 45860

Tööpakkumise number

45860

Töö kirjeldus

Tehniliselt korrektse programmi koodi kirjutamine ning selle juurde käiva dokumentatsiooni loomine.

Nõudmised kandidaadile

informaatikaalane kõrgharidus või selle omandamine 2005. aastaks;
eelnev töökogemus IT valdkonnas;
väga head programmeerimisalased teadmised ja oskused, sh peab tundma UML-i ning olema kokku puutunud ORACLE ja MSSQL-ga;
eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise ja vene keele oskus kesktasemel;
hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus;
kohusetundlikkus;
iseseisvus, initsiatiivikus ja koostöövalmidus;
positiivne ellusuhtumine;

Kasuks tuleb kogemus J2EE ning .NET platvormidega.

Ettevõte pakub

huvitavat tööd mainekas riigiasutuses;
kaasaegseid töötingimusi ning meeldivat töökeskkonda;
õppimis- ja arenemisvõimalusi;
töötulemustele vastavat palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
25. mai 2005

Ministeeriumi valitsemisalas on õigusloome koordineerimine, õigusaktide süstematiseerimine, Eesti õigusaktide ühtlustamine Euroopa Liidu õigusega, esimese ja teise astme kohtute korralduslik tegevus ning majandamine, prokuratuuri ja vanglate töö korraldamine, notariaadi ametitegevuse korraldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude ettevalmistamine ministeeriumi pädevuse kohaselt.