Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #244193

Programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Finantssegmenti IT-projektide arendamine
Infosüsteemide programmeerimine
Kliendispetsiifiliste süsteemide programmeerimine

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus IT-sfääris, võib olla omandamisel
  • Kogemus andmebaasirakenduste programmeerimisel
  • Hea PHP5 OOP stiilis programmeerimise oskus
  • Andmebaaside ja SQL hea tundmine (MySQL)
  • Javascript (DOM) + Ajax (jQuery) hea tundmine
  • Kasuks tuleb ka XHTML (Strict), CSS ja Apache Web Serveri tundmine
  • Eelnev veebiprogrammeerimise töökogemus min 5 aastat
  • Omadustelt oled proffessionaalse suhtumisega, kohusetundlik, usaldusväärne ja valmis õppima
  • Võime iseseisevalt töötada, loov mõtlemine
  • Valdad vabalt inglise ja eesti või vene keelt suhtlus- ja arusaamise tasemel

Huvitavat tööd projektidega tuntud eesti- ja välisklientidele
Püsivaid arenguvõimalusi oma ala proffessionaalide keskel
Oskustele vastavat väärilist töötasu

Tööpakkumise number
#244193

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
10. november 2011

Alustasime tööd 2001. aastal, mil põhiliselt olime suunitletud Euroopa turule. Praegusel hetkel keskendume nii Eesti, Lätile, Leedule kui ka Lääne-Euroopa IT-maastikule. Meie suurpojektid on: www.smsraha.ee www.smspinigai.lt www.autokiirlaen.ee

Vaata rohkem