Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127361

Programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Internetilahenduste programmeerimine, andmebaasilahenduste, webilahenduste ja tarkvaralahenduste loomine.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus;
  • vanus alates 22 eluaastat;
  • eesti keele valdamine nii kõnes kui kirjas;
  • eelnev töökogemus programmeerijana;
  • väga head teadmised PHP-st, HTML-st ja MySQList
  • iseseisvus, kiire õppimisvõime ning uute lahendustega alati kursis olemine;
  • soov ja võimalus töötada täiskohaga E-R 08.00 kuni 17.00;
  • korrektsus, täpsus, kohusetundlikkus, põhjalikkus ning hea analüüsivõime.

Kasuks tuleb:
  • erinevate programmeerimiskeelte oskus

  • kaasaegset töökeskkonda ja nooruslikku, meeldivat kollektiivi;
  • huvitavat tööd, pidevat arenemis- ja enesetäiendamisvõimalusi;
  • võimalust teenida lisaks põhitöötasule kogu ettevõtte edukusest tulenevat lisatasu.

Tööpakkumise number
#127361