Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298890

Programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kehtivate programmide täiustamine ja uute programmide väljatöötamine.

Ootused kandidaadile

Erialane haridus
Programmeerimiskogemus vähemalt 2 aastat
Professionaalne PHP, Javascript (ExtJS, JQuery) tundmine
Kogemus programmeerimiskeelega Java
Andmebaaside hea tundmine (MySQL, Postgre SQL)
Väga hea arusaamine veebipõhistest teenustest ja rakendustest
Hea pingetaluvus ja analüüsivõime

Ettevõte pakub

Arenemisvõimalust
Huvitavat, iseseisvat ja loomingulist tööd
Meeldivat töökeskonda
Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#298890

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
26. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2013

CVKeskus.ee klient

InfoSys OÜ on Eesti tarkvaraettevõte aastast 2003.

Ettevõttes luuakse lihtsaid, kergesti kasutatavaid ja hästi toimivaid internetipõhiseid tarkvaralahendusi. Rahulolevaid kliente on aastatega kogunenud enam kui 80. Täna toimuvad ettevõtte sellealased tegevused kahes põhisuunas:

1.Teenindus, turism ja vaba aeg.
Sellel suunal teeme tarkvaralahendusi majutusasutustele, restoranidele ja kohvikutele, turismibüroodele, spordiklubidele, reisikorraldajatele ning SPA'dele.

2. Arendustööd.
Siin kasutame oma tegemistes parimaid spetsialiste, kes teevad tööd kiiresti ning pühendunult. Meil on olemas uusimate tehnoloogiate kasutamise oskus, siinjuures kasutame aega efektivselt ja kõik on võimalik!

“Lihtsaid asju keeruliseks teha oskavad paljud, ent neid lihtsaks jätta oskavad vähesed.”

Vaata rohkem