Värsked tööpakkumised

Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 85028

Tööpakkumise number

85028

Töö kirjeldus

Otsime oma töökasse ja rõõmsameelsesse kollektiivi programmeerijat, kelle tööülesandeks on kliendikesksete tarkvaralahenduste arendamine Windows CE ja Windows Mobile seadmetele.

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa tunned .Net ja Java programeerimiskeskkondi, saad aru internetist ja andmebaasidest, valdad inglise ja soovituslikult ka soome keelt, omad autojuhilubasid ning oled positiivse ellusuhtumisega, siis oled just see inimene, keda meie kollektiiv väga vajab.

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelises pidevalt arenevas ettevõttes, meeldivat ning sõbralikku tööseltskonda, kaasaegset töökeskkonda, meie valdkonna spetsiifilist väljaõpet ja konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Kui oled huvitatud ning valmis uuteks väljakutseteks, siis võta kindlasti meiega ühendust. Avalduse ja CV saad saata läbi CV Keskuse keskkonna või postiaadressile Tulika 19, 10613 Tallinn.

Kui soovid täiendavat infot, siis ole hea ja võta meiega ühendust telefonil 650 5137.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. november 2006
Kuulutus sisestati:
10. november 2006

ID-Balti AS on automaatsel tuvastusel põhinevatele andmekogumislahendustele spetsialiseerunud ettevõte. Eesti turul oleme tegutsenud juba üle kümne aasta ning oleme siin vanim antud valdkonnale spetsialiseerunud firma. Meie klientideks on ettevõtted väga erinevatelt elualadelt – avalik sektor, tööstus, kaubandus, transport jne. ID-Balti AS kuulub rahvusvahelisse kontserni Perel Group OY, millel on esindused Eestis, Lätis, Soomes ja Venemaal.