Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #42507

PROGRAMMEERIJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on analüüsida, arendada, dokumenteerida, kodeerida ja testida tarkvara

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus infotehnoloogia, informaatika või IT süsteemide arenduse valdkonnas või tehniline kõrgharidus
- heal tasemel teadmised programmeerimiskeeltes (Oracle DB, Java, PLSQL, C++)
- 3-aastane töökogemus programmeerijana

Huvitavat tööd kiiresti arenevas keskkonnas ja vastavat tasu

Lisainfo

Täiendav info meie koduleheküljel www.hireright.ee

Tööpakkumise number
#42507