Värsked tööpakkumised

Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 87646

Tööpakkumise number

87646

Töö kirjeldus

Tublit WEB'i programmeerijat vajab oma meeskonda Helmese tütarfirma NOW! Innovations OÜ

Nõudmised kandidaadile

  • Kogemus Oracle andmebaasidega
  • Teadmised Unixi süsteemidest
  • HTMLi ja PHP valdamine

Ettevõte pakub

  • Toredat meeskonda
  • Huvitavat tööd ja arenguvõimalusi
  • Stabiilset töökohta HELMESe ettevõtete grupis
  • Oskustele väärilist palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2006

Helmes on 2005.a majandustulemuste põhjal suurim iseseisev tarkvaraarendusfirma Eestis kuuludes 100% Helmese võtmeisikutele. Eestis ei ole teist tarkvaraarendusfirmat, kes võiks öelda, et tema ehitatud on ärikriitiline süsteem, mis leiab rakendust 27 riigis, millel on 30 miljonit kasutajat ja 3 miljonit külastust päevas. Helmes on peamiselt Eesti, Balti ja Põhjamaade turule suunatud professionaalsete teenuste firma. Meie teenused on konsultatsioonid, IT süsteemide ehitus ja integratsioon. Koos tütarettevõtetega moodustab Helmese grupp ca 90-liikmelise oma ala professionaalidest koosneva meeskonna, kelle kompetentsid on erinevates info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkondades. Ärikriitiliste tarkvaralahenduste loomiseks kasutame nii Microsoft .NET, OSS, kui ka Java platvorme.