Värsked tööpakkumised

Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 21025

Tööpakkumise number

21025

Töö kirjeldus

Osta.ee veebikeskkonna uuele platvormile ja uutele alustele viimine

Nõudmised kandidaadile

PHP, MySql ja HTML keelte väga hea oskus
Goldfusionist arusaamine
Hea õppimisvõime
Programmeerijale vajalikud üldteadmised ja oskused
Kohusetunne ja distsipliin peavad olema sinu võtmesõnadeks

Pakume sulle väljakutset võtta osa uute keskkondade väljatöötamisel ning head motivatsiooni

Lisainfo

Palume mitte kandideerida inimestel, kellel puudub programmeerimise ja ülalloetletud programmeerimiskeelete kogemus. Vajame head ja kohusetundlikku kribajat, kellel oleks kiire taip ja kiired sõrmed lisaks ajule!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. mai 2003
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2003

Osta.ee on Eesti esimesi internetifirmasid. Oleme välja arendamas uusi suundi oma tegevuses ja seetõttu otsime ka korralikke ja kohusetundlikke inimesi oma meeskonda!