Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307003

Programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vabavaraliste veebilahenduste ning infosüsteemide programmeerimine

Ootused kandidaadile

  • PHP programmeerimise kogemus
  • Vabavaraliste CMSide tundmine (Wordpress , Joomla, Drupal)
  • MySQL andmebaasitehnoloogia tundmine
  • JavaScript, HTML, CSS kasutamise oskus
  • Tuttav terminitega OOP, XML

Kasuks tuleb

  • Ajax tundmine
  • Versioonihalduse tööriistade tundmine
  • Erialane kõrgharidus või õpingud kõrgkoolis ja erialane inglise keele oskus
  • Töökogemus UNIXi/Linuxi keskkonnas

  • Mitmekülgset tööd ning motiveerivat palka kiireltarenevas ettevõttes
  • Nooruslikku ja rõõmsat töökollektiivi
  • Töökohta kenas kaasaegses kontoris

Tööpakkumise number
#307003

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
7. mai 2013

FUTU on Zavod BBDO gruppi kuuluv veebiarendusettevõte, mille eesmärgiks on loominguliste ja innovaatiliste internetilahenduste pakkumine oma klientidele Eestis, Baltimaades, Soomes ja Ameerikas. Otsime oma Tallinnas Rotermani kvartalis asuvasse kümneliikmelisse meeskonda vabavara programmeerijat.

Vaata rohkem