Värsked tööpakkumised

Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 233999

Tööpakkumise number

233999

Töö kirjeldus

PHP+MySQL programmeerimine meeskonnatööna. Töö on seotud Flirtic.com platvormi back ja front endi arendusega.

Nõudmised kandidaadile

Oskus ja soov töötada meeskonnas;
PHP+MySQL heal tasemel;
Kasuks tulevad: javascript, HTML;
Inglise ja vene keele oskused on teretulnud.

Suurepärased töötingimused kaasaegses kontoris, Tallinna kesklinnas;
Põnevaid väljakutseid ning keerulisi ülesandeid;
Sõbralikku ja professionaalset meeskonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
19. august 2011
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2011

Flirtic on rahvusvaheline ettevõte peakorteriga Tallinnas. Tegeleme igapäevaselt uue põlvkonna tutvumiskeskkonna Flirtic.com arendamise ja haldamisega.

Flirtic on tutvusmisteenus noortele ja sotsiaalselt aktiivsetele inimestele, kes naudivad uusi tutvusi läbi lõbusate mängude ja kelmika flirdi.

Me kasvame ja otsime oma meeskonda uusi talente.