Värsked tööpakkumised

Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 186594

Tööpakkumise number

186594

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö peamiseks ülesandeks on kontserni IT arendusprojektides tarkvararakenduste ja integratsioonilahenduste programmeerimine. Oled oma töös väga iseseisev ning võtad vastutuse terviklahenduse eest. Sinu töö on vaheldusrikas ja annab võimalusi innovaatiliste lähenemiste kasutamiseks.

Nõudmised kandidaadile

• Sul on IT-alane kõrgharidus või oled seda omandamas,
• valdad Java programmeerimiskeelt ja oled Java–programmeerijana vähemalt 2 aastat töötanud,
• tunned Java EE põhistandardeid (Servletid, JSP, JDBC) ja töövahendeid (Hibernate3, Struts2, Ant, JUnit),
• oled loonud veebi- ja andmebaasipõhiseid rakendusi,
• tunned XML-põhitehnoloogiaid (XML, XSD, XSLT),
• tunned Oracle andmebaase,
• oled iseseisev, hea üldistusvõimega ja võtad vastutuse terviklahenduste eest,
• valdad eesti keele kõrval heal tasemel erialast inglise keelt.

Veebiteenuste tehnoloogiate (WSDL, Apache Axis2), teenuspõhise arhitektuuri (SOA, ESB, BPEL) ja Oracle ESB kogemus annab kandideerimisel eelise!

• inspireerivat keskkonda, võimalust kuuluda meeskonda, kes tegeleb Eesti suuremate IT projektide arendamisega,
• unikaalsete lahenduste väljatöötamist, tööd maailma tipptasemel tehnoloogiatega,
• võimalust olla osaline üliolulise infrastruktuuri arendamises, mis annab kindlustunde, et Sinu energia on rakendatud õige eesmärgi teenistusse,
• suurettevõtte hüvesid. Meie kontsernis on ligi 8000 töötajat, kes on sidunud end stabiilse äriga. Alaline vajadus energeetika järele tagab kindla töö ja palga ning annab seega turvatunde. Suurettevõttena koondame palju professionaale, kes täiendavad teineteist,
• võimalust edasiseks isiklikuks arenguks Eesti Energia kontsernis,
• sportimisvõimalusi Eesti Energia spordiklubis.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
22. november 2009
Kuulutus sisestati:
4. november 2009

Eesti Energia on integreeritud väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia IT arendusosakond töötab välja tarkvaralahendusi kontserni ligi 20 ettevõttele. Nooruslik ja ambitsioonikas arendusprojektide meeskond teostab keerulisi ja põnevaid ülesandeid, millest sõltub kogu Eesti jaoks olulise infrastruktuuri toimimine.