Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #44216

Programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vöötkooditerminalide programmerimine
Printerite programmeerimine
Liidestustarkvara kodeerimine

Nõudmised kandidaadile

Omab C-programmeerimise kogemus
Omab RS232 ja USB programmeerimise kogemus
SQL kogemus
Kirjutab loetavat ja dokumenteeritud koodi
On lahendusele orienteeritud iseseisev ja arenemisvõimeline

Ettevõte pakub

Pakume projektipõhist lepingulist tööd

Tööpakkumise number
#44216

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
21. mai 2005
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2005

Auto ID on kogemustega vöötkoodi- ja markeerimislahenduste spetsialist.
Meie partneriteks on ala maailma juhtivad tootjad.
Klientideks on nii rahvusvahelised tootmisfirmad ja logistikafirmad kui ka kohalikud keskmise suurusega firmad.

Vaata rohkem