Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60792

Programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

meditsiini infosüsteemi programmeerimine ning osalemine sellealases arendustegevuses

Ootused kandidaadile

  • programmeerimis-alane kogemus vähemalt 2 aastat;
  • lõpetatud või lõpetamisel kõrgkool;
  • meeskonnatöövõimelisus;
  • analüüsivõime;
  • töö lõpuni viimise ja viimistlemise tahe;
  • Delfi ja/või JAVA programmeerimiskeele oskus

  • motiveerivat ja huvitavat tööd suure infosüsteemi loomisel;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • toredat ja tasemel meeskonda;

Tööpakkumise number
#60792