Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27007

Programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

multifunktsionaalsete veebilehtede loomine, meditsiini infosüsteemi programmeerimine ning osalemine sellealases arendustegevuses

Ootused kandidaadile

  • programmeerimis-alane kogemus vähemalt 2 aastat;
  • oskus programmeerida PHP keskkonnas;
  • oskus programmeerida Delphi keskkonnas;
  • SQL keeleoskus;
  • lõpetatud või lõpetamisel kõrgkool;
  • meeskonnatöövõimelisus;
  • analüüsivõime;
  • töö lõpuni viimise ja viimistlemise tahe;

  • motiveerivat ja huvitavat tööd suure infosüsteemi loomisel;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • toredat ja tasemel meeskonda;
  • kaugtöö tegemise võimalus;
  • korraliku palka

Tööpakkumise number
#27007