Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #326848

Programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Olemasoleva tarkvarasüsteemi edasiarendamine, projekteerimine, realiseerimine ja testimine, samuti juurutatud lahenduste nõuetekohane dokumenteerimine.

Ootused kandidaadile

  • HTML/JavaScript/PHP/MySQL programmeerimise kogemus;
  • SQL (MySQL, Oracle) hea tundmine;
  • Pythonis kirjutamise oskust;
  • varasem töökogemus tarkvaraarendajana (soovitavalt finantsasutuses);
  • tähtaegadest kinnipidamine;
  • kohusetundlikkus, täpsus;
  • hea suhtlemisoskus;
  • eesti keele ja erialase inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

  • sõbralikku töökollektiivi;
  • huvitavat tööd kiiresti arenevas makseasutuses.

Lisainfo

Palume esitada motiveeritud avaldus või kaaskiri koos elulookirjeldusega.

Tööpakkumise number
#326848

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Kuni 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2013
Lisainfo palga kohta:
(Bruto)

AS Eurex Capital on finantsvahendusega tegelev kontsern, mis alustas oma tegevust aastal 1999. Oleme kiirelt arenev ettevõte, mille aastane käive ulatub üle 600 miljoni euro. Paindliku ja personaalse teenindusega oleme selle aja jooksul valuutateenuste turul jõudnud võita tuhandete klientide usalduse. Kontorites, mis asuvad nii Eesti suuremates linnades kui ka Riias, saab parimate kurssidega osta ja müüa ligi 60 erinevat valuutat.
Alates 27.aprillist 2011 omab AS Eurex Capital ka Finantsinspektsiooni makseasutuse tegevusluba.

Vaata rohkem