Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52486

Programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

E-Kindlustuse arendusmeeskond tegeleb Internetipõhise kindlustusvahendustarkvara pideva arendamisega. Seoses uute projektidega ning tegevuse laienemisega otsime oma meeskonda veel ühte programeerijat, kes tahaks siduda enda karjääri pikaajaliselt meie ettevõttega.

Programeerija tegeleb E-Kindlustuse infosüsteemi ...

  • programmeerimisega
  • arendamisega
  • süsteemianalüüside ja spetsifikatsioonide koostamisega
  • ühendamisega teiste infosüsteemidega (kindlustusseltsid jm. koostööpartnerid)

Ootused kandidaadile

  • põhjalikud teadmised ja kogemused programmeerimisest (PHP, XML ja MySql)
  • süsteemi analüüsi ja disaini kogemus
  • initsiatiivikus ja tulemusele orienteeritus
  • iseseisvalt töötamise võime
  • kohusetundlikkus
  • soovitavalt omandatud või omandatav kõrgharidus
  • eesti keele valdamine

Ettevõte pakub

  • sõbralikku töökollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • võimalust osaleda äärmiselt huvitava infosüsteemi arendamisel
  • väärilist tasu

Tööpakkumise number
#52486