Värsked tööpakkumised

Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172862

Tööpakkumise number

172862

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda teotahtelisi ja arenemisvõimelisi PHP programmeerijaid kelle tööks on klientide projektide igapäevane loomine ja arendamine. Programmeerija ülesandeks on serveripõhiste rakenduste loomine ja täiendamine ning väljud sidumine webmasterite poolt loodava HTML-iga.

Nõudmised kandidaadile

• Oled kohusetundlik, positiivne ja teotahteline
• Oskad hästi PHP'd
• Orienteerud andmebaasis MySQL
• Valdad eesti keelt
• Oled valmis kandideerides tegema proovitööd

Veel parem kui:
• Omad teadmisi JavaScript'ist ja HTML'ist
• Tunned Smarty Template mootorit
• Sulle ei ole võõrad märksõnad Ajax, XML, OOP
• Saad aru ka inglise keelest
• Sul on iseseisvust, loovust ja häid ideid

Ettevõte pakub

• Tulemusel baseeruvat head palka ja kompensatsioone
• Rohkelt huvitavat tööd nooruslikus meeskonnas
• Arenguvõimalusi ettevõtte sees ja koolitust
• Tasemel infrastruktuuri, kaasaegset bürood ja töövahendeid

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2009

ADM Interactive on Eesti juhtiv digitaalagentuur, kes aitab luua kliendi turunduseesmärkidega seotud veebilahendusi. Meie klientideks on nii rahvusvahelised kaubamärgid kui ka Eesti ettevõtted ja reklaamiagentuurid. Pakume e-turundus- ja IT-teenuseid kogemustega alates aastast 1997. ADMis töötab hetkel üle 30 loova professionaali.