Värsked tööpakkumised

Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 121557

Tööpakkumise number

121557

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda teotahtelisi PHP programmeerijaid kelle tööks on klientide projektide igapäevane loomine ja arendamine.

Nõudmised kandidaadile

• Oled kohusetundlik, positiivne ja teotahteline
• Oskad hästi PHP'd, JavaScripti ja XML'i
• Orienteerud andmebaasides nagu MySQL ja PostgreSQL
• Valdad eesti keelt
• Väärtustad ka superlahedat töökultuuri
• Oled valmis kandideerides tegema proovitööd

Veel parem kui:
• Suhtled ka inglise keeles
• Omad teadmisi HTML'ist ja XHTML'ist
• Sul on iseseisvust, loovust ja häid ideid

Ettevõte pakub

• Rohkelt huvitavat tööd nooruslikus meeskonnas
• Tasemel infrastruktuuri ja töövahendeid
• Head palka ja boonuseid
• Koolitusvõimalusi ja arengut

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2007
Kuulutus sisestati:
30. august 2007

ADM Interactive on veebipartner. Pakume e-turundus- ja IT-teenuseid kogemustega alates aastast 1997. Meie klientideks on nii rahvusvahelised kaubamärgid kui ka Eesti ettevõtted ja reklaamiagentuurid. ADM loob ja arendab internetilahendusi kogu maailmas. Samuti tegeleme erinevate internetipõhiste infosüsteemide loomise, analüüsi, integreerimise ja arendamisega. ADMis töötab hetkel 26 loovat professionaali. Tegemist on suurima veebiagentuuriga Eestis.