Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #229586

Programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- erinevate veebiprojektide loomine kasutades Magento, OpenCart, Wordpressi lahendusi.

Ootused kandidaadile

- eesti keele oskus heal tasemel;
- PHP'd, JavaScripti ja XML'i oskus
- teadmised andmebaasidest nagu MySQL ja PostgreSQL

Kasuks tuleb:
- piltitöötluse ja kujundustarkvara tundmine;
- töökogemus Magento, Wordpressiga;
- teadmised HTML'ist ja XHTML'ist;
- iseseisvalt töötamise oskus.

Ettevõte pakub

- mitmekülgset, huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd;
- nooruslikku ja toetavat kollektiivi;
- kaasaegset töökeskkonda;
- vabadust kaasa rääkida ettevõtet puudutavates küsimustes;
- koolitusvõimalusi ja boonuseid
- sportimisvõimalusi.

Lisainfo

Ole valmis proovitööks.

Tööpakkumise number
#229586