Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #125470

Programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega võtame oma meeskonda IT spetsialisti, kelle ülesandeks on programmeerimine.

Ootused kandidaadile

- PHP /MySQL / Javascript / HTML tundmine
- oskus ja tahe tähtaegadest kinni pidada.
- kohusetunne
- erialane töökogemus

Ettevõte pakub

- motiveerivat töötasu
- arenguvõimalusi
- töökeskkonda kesklinna kontoris
- kindlaid tööülesandeid
- nooruslikku ja rõõmsameelset meeskonda

Lisainfo

Kui tunned, et see on Sinu võimalus, kandideeri kohe või võta meiega ühendust ja küsi lisainformatsiooni. Kõigile vestlusel käinud kandidaatidele anname kindlasti personaalset tagasisidet!

Tööpakkumise number
#125470

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 15000 - 20000 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
26. september 2007
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

CVKeskus.ee klient

Webilehtede programmeerimine

Vaata rohkem