Värsked tööpakkumised

Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30759

Tööpakkumise number

30759

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega programmeerijale, kes on suuteline andma professionaalset panust infosüsteemide disainis, programmeerimisel ja juurutamises klientidele nii Eestis kui välismaal. Kasutatavateks tehnoloogiateks on Microsofti .Net arendusvahendid ning SQL andmebaasiplatvormid. Töö põhiline asukoht on ettevõtte Tallinna või Tartu kontor.

Nõudmised kandidaadile

• eelnev vähemalt 3-aastane kommertstarkvara projektides osalemise kogemus
• eelnev Microsofti tarkvaraarendusvahendite kasutamise kogemus
• C++ või C# või Java oskus ning objektorienteeritud programmeerimise tundmine
• tahe ja suutlikkus õppida ja rakendada uusi teadmisi
• valmisolek teha meeskonnatööd
• võime vastutada oma töö tulemuste eest

Ettevõte pakub

• tegija väärilist palka
• pideva professionaalse arengu võimalust
• head töökeskkonda
• kogenud kolleege

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuni 2004
Kuulutus sisestati:
20. mai 2004

Softronic Baltic AS on alates 1992. aastast tegutsev, Rootsi kapitalile kuuluv IT firma. Meie põhitegevusalaks on ärijuhtimisinfosüsteemide arendamine nii välis- kui kodumaistele klientidele. Kasutame arendustöös Microsofti ja Oracle platvorme. Alates 1999. aastast oleme Microsoft Certified Partner staatuses. Meie kontorid asuvad Tallinnas ja Tartus