Värsked tööpakkumised

Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28103

Tööpakkumise number

28103

Töö kirjeldus

Pakume tööd arenemisvõimelisele programmeerijale, kes osaleb tarkvaraarendusprojektides infosüsteemide disainis, programmeerimisel ja juurutamises klientidele nii Eestis kui välismaal. Töö põhiline asukoht on ettevõtte Tartu või Tallinna kontor.

Nõudmised kandidaadile

• eelnev kommertsprojektides osalemise kogemus
• eelnev Microsofti tarkvaraarendusvahendite kasutamise kogemus
• valmisolek õppida uut ja arendada oma teadmisi
• tahtmine teha meeskonnatööd
• võime vastutada oma töö tulemuste eest

Ettevõte pakub

• palju tööd
• pideva professionaalse arengu võimalust
• väga head töökeskkonda
• kogenud kolleege
• palka, mis vastab oskustele ja tulemustele

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. aprill 2004
Kuulutus sisestati:
10. märts 2004

Softronic Baltic AS on alates 1992. aastast tegutsev, Rootsi kapitalile kuuluv IT firma. Meie põhitegevusalaks on veebipõhiste infosüsteemide arendamine nii välis- kui kodumaistele klientidele. Kasutame arendustöös Microsofti ja Oracle platvorme. Alates 1999. aastast oleme Microsoft Certified Partner staatuses. Meie kontorid asuvad Tallinnas ja Tartus