Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #77935

Programmeerija PHP/MySQL

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks saab Cactus CMS Server sisuhaldustarkvara rakendamine veebisaitides ja intranettides ning kliendispetsiifiliste infosüsteemide arendus.

Ootused kandidaadile

Sobid meile, kui:

  • omad eelnevat PHP ja MySQL töökogemust erinevates tarkvaraprojektides.
  • tunned põhjalikult CSSi ja JavaScripti

Lisaks ootaksime:
  • algatusvõimet ja loovust;
  • soovi ja võime näha tulemusi kasutaja seisukohast;
  • soovi jõudu katsuda pisut keerulisemate rakendustega;

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja arendavat tööd
  • palgaläbirääkimisi alustame tasemelt mitte vähem kui 10 000 kr neto
(palk sobivatele inimestele kindlasti motiveeriv)
  • lisatasu sõltuvalt tulemustest (tulemuslikum töö=suurm palk)
  • tööd rahvusvaheliste projektidega
  • ausat ja avatud suhtumist töötajatesse
  • mõnusat töökeskkonda kesklinna hubases kontoris
  • paindlikku tööaega + täiendavat kodustöötamise võimalust

P.S. Reegel mida me rangelt rakendame - vaba aega on enda päralt, ületunnid hobustele

Tööpakkumise number
#77935