Värsked tööpakkumised

Programmeerija (PHP, MYSQL)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173792

Tööpakkumise number

173792

Töö kirjeldus

Töö sisuks on PHP/MYSQL rakenduste loomine, arendamine ning optimeerimine. Käivitamisel on mitmed uued projektid, mis vajavad tegemist ning edaspidi haldamist ja arendamist. Hetkel pakume osalise tööajaga tööd kaugtöö vormis, mis võiks tööstiilide sobivusel kujuneda täistööajaga töökohaks.

Nõudmised kandidaadile

• PHP, Javascript, MySQL, HTML/CSS
• internetilahenduste loomise *kogemus*
• kohusetundlikkus ja tähtaegadest kinnipidamine
• eesti või inglise keele väga hea oskus
• hea oleks Facebook jt sotsiaalsete keskkondade jaoks applicationite loomise kogemus
• kaugtöö

Ettevõte pakub

• paindlikku tööaega
• perspektiivikat tööd arenevas firmas
• sobib ülikooli kõrvalt töötamiseks

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
11. märts 2009
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2009
Brutopalk:
Alates 130 EEK tunnis

OÜ kava.ee TV24 tegeleb interneti keskkondade haldamise ja arendamisega Baltikumis.