Värsked tööpakkumised

Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30489

Tööpakkumise number

30489

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on:
• infosüsteemide projekteerimine ja programmeerimine
• süsteemidokumentatsiooni koostamine
• Olemasoleva tarkvara muutmine/parandamine

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldatakse:
• valmisolekut meeskonnatööks
• tulemustele orienteeritust
• korrektsust ja vastutusvõimet
• loovat mõtlemist ja õppimisvõimet
• SQL andmebaaside tundmist
• DELPHI arenduskeskkonna tundmist
• HTML, ASP, PHP keelte tundmist
• head suhtlemisoskust ja pingetaluvust
• tulemustele orienteeritust ning probleemide iseseisvat lahendamise oskust
• vähemalt 2- aastast töökogemust programmeerijana
• infotehnoloogiaalast haridust või selle omandamist

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• soodsaid tingimusi eneseharimiseks ja õppimiseks
• arenemisvõimalust kogemustega meeskonnas
• oskustele ja töötulemustele vastavat palka

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2004
Kuulutus sisestati:
14. mai 2004

AS Nixor AD on 1993. aastal asutatud, üks Eesti juhtivamaid jaekaubanduse infosüsteemidega tegelevaid firmasid.
Meie tänane eesmärk on pakkuda terviklikke infosüsteeme kõikidele kaubandus- ja teenindusettevõtetele – kauplustele ja kaubamajadele, pubidele ja restoranidele, laevadele ja hotellidele.
Meie klientide hulka kuulub enamik Eesti suuri kaubandusettevõtteid ja kaubanduskette.