https://www.cvkeskus.ee/61347

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61347

Programmeerija

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Programmi koodi kirjutamine ja selle juurde käiva dokumentatsiooni loomine


Ootused kandidaadile

Head programmeerimisalased teadmised ja oskused (C#, Java, UML, ORACLE, MSSQL vms)


Ettevõte pakub

Paindlikku ja töötajaga arvestavat organisatsiooni, sh. kodutöö võimalust
Erialaseid väljakutseid ja unikaalset võimalust osaleda riigi jaoks oluliste registrite ja infosüsteemide arendamises
Konkurentsivõimelist töötasu
Õppimis- ja arenemisvõimalust


Tööpakkumise number
#61347
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Programmeerija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!