Värsked tööpakkumised

Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 93686

Tööpakkumise number

93686

Töö kirjeldus

Veebi ja/või andmebaasirakenduste programmeerimine PHP's, tarkvara juurutamine.

Nõudmised kandidaadile

Töökogemus PHP’s. Veebi- ja/või andmebaasirakenduste programmeerimise kogemus. Infotehnoloogiline haridus või selle omandamine. Süsteemsus ja analüütilisus. Koostööaldis. Eesti keel normaalsel suhtlemistasemel. OOP oskuslik kasutamine. Eriti kõrgelt aga hindame kandidaadi huvi programmeerimise vastu ja soovi end arendada.

Pakume väga head arenemisvõimalust professionaalses meeskonnas, osalemist erinevates projektides ning oskustele väärilist konkurentsivõimelist palka. Võimalus töötada nii täiskohaga kui ka projektipõhiselt. Töö väga sobiv õppivale noorele, sest töökoormust on võimalik muuta kokkuleppeliselt vastavalt vajadusele. Samuti oleme paindlikud töötamise asukoha suhtes, soovi korral võid töötada ka kodus, Võrus, Saaremaal või kasvõi välismaal.

Asukoht:
Pole oluline
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
1. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2007

Elitec Group on peamiselt tarkvara arendusega tegelev IT ettevõte. Kasvame kiiresti, mistõttu vajame oma meeskonda uusi liikmeid. Kui tahad areneda ja töötada koos teiste professionaalidega, isegi kui sa elad Tallinnast kaugel või õpid, siis saada oma CV meile.