https://www.cvkeskus.ee/27371

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 27371

Tööpakkumise number

27371

Töö kirjeldus

Aspit.com otsib veebitarkvara arendusprojekti teostamiseks Delphi 6.0 väga hästi tundvat programmeerijat.
Peamised oskused nõutavad gruppides: TCP-IP, API, XML jne.

Töö tulemuseks on rakendus, mis võimaldab teatud liiki andmevahetust Windows tööjaama ning rakendusserveri vahel. Lahendus luuakse multikeele toetusega nign peab toimima alates W98 kõikides tööjaamades ning serverites.
Rakendus töötab nii iseseisva kliendprogrammina kui ka service-na. Lisaks tuleb esitada korrektne dokumentatsioon ning kasutajajuhend. Süsteem ja autoriõigused antud süsteemile jäävad tellijale.


Nõudmised kandidaadile

Vajame heade kogemustega inimesi. Ei piisa sellest, kui oled hiirega Delphi komponente akna peale tõmmanud. Head kogemused eeldavad teadmisi näiteks selle kohta, kuidas erinevad Delphi muutujad mälusse on salvestatud, kuidas hoolitseda, et ei tekiks mälulekkeid, kuidas programmikoodi mälukasutuse ja kiiruse jaoks optimeerida, kuidas töötab objektide hierarhia ning kuidas neid luua, kuidas suuri andmemassiive kõige efektiivsemini salvestada ja neist otsida, kuidas üle võrgu sidet pidada, kuidas töötab Windowsi graafika ja muud API funktsioonid.


Ettevõte pakub

Kui oled ülaltoodud loetelus kõva käsi, saadame sulle ülesande. Me kutsume sind intervjuule ja proovitööle, misjärel otsustame, kas saame sinu nõudmistele vastu tulla.


Lisainfo

Vajame sind kohe esimesel võimalusel.

See on vaba ajakavaga töö ja töö kõrvalt kooliskäimine on vastuvõetav.


Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
15 märts 2004
Kuulutus sisestati:
17 veebruar 2004

FIRMA NIMI PEIDETUD

aspit.com on juhtiv tarkvara rendi ja kasutusteenust (ASP) pakkuv ettevõte, kes tegutseb hetkel Soome ja Eesti turul. Meie pakutavate lahenduste hulka kuuluvad dokumendi-, sisu- ja kliendihalduse lahendused. Samuti mitmed rahvusvaheliste korporatsioonide valmistoodetena pakutavad ASP lahendused. Praegusel hetkel on meil ca 120 klienti. Seoses pideva arenguga otsime uut tööjõudu väga heade kliendisuhete hoidmiseks ja parimate lahenduste loomiseks.