PROGRAMMEERIJA (JAVA või .NET TEHNOLOOGIAD), TARKVARAARHITEKT, ANALÜÜTIK, TEST MANAGER

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 90384

Tööpakkumise number

90384

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda heal tasemel programmeerijaid (nii .NET, kui JAVA tehnoloogia), kogenud analüütikut ja tarkvaraarhitekti ning testijate tiimi liidrit.

Nõudmised kandidaadile

  • Hämmastav õppimisvõime ja arenemissoov
  • Oskus olla meeskonnaliige, kellele saab alati loota
  • Kaalukas kogemustepagas ametis, kuhu kandideerid
  • Tahtmine luua maailma parimat tarkvara
  • Kõrgharidus või selle omandamine lõpusirgel
  • Piisav eesti keele oskus töötamaks eestikeelses töökeskkonnas

Ettevõte pakub

  • Oma ala professionaalidest koosnevat meeskonda
  • Põnevat ja väljakutseid pakkuvat tööd edukas ettevõttes
  • Oskustele ja kogemustele väärilist palka

Lisainfo

Kasuks tuleb: Microsoft .NET Framework'i, C#, VB.NET, ASP.NET, JAVA, UML, Microsoft Visual Studio .NET ja SQL tundmine

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2007

Helmes on suurim iseseisev tarkvaraarendusfirma Eestis kuuludes 100% Helmese võtmeisikutele. Helmes on peamiselt Eesti, Balti ja Põhjamaade turule suunatud professionaalsete teenuste firma. Meie teenused on konsultatsioonid, IT süsteemide ehitus ja integratsioon. Koos tütarettevõtetega moodustab Helmese grupp ca 100-liikmelise oma ala professionaalidest koosneva meeskonna, kelle kompetentsid on erinevates info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkondades. Ärikriitiliste tarkvaralahenduste loomiseks kasutame nii OSS, Java kui ka Microsoft .NET platvorme.