Värsked tööpakkumised

Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30403

Tööpakkumise number

30403

Töö kirjeldus

ASPIT.com pöördub programmeerijate poole geniaalseima lahenduse loomiseks:

INTELLIGENTNE VEEBILAHENDUS

Lahenduse idee: veebilahendus, mis oskaks olemas olevatelt veebilehtedelt välja pumbata struktuuri ja sisu selliselt, et saadud andmeid oleks võimalik kasutada uue dünaamilise kodulehekülje loomiseks.

Võistlus seisneb parimas ideelahenduses. Mõned suunad lahendamiseks:

A - "FULL AUTOMATIC" - Süsteem peab oskama salvestada süstemaatiliselt lehe struktuuri ja sisu.

B - "HUMAN ASSISTED" - Kasutaja määrab struktuuri, sisu ja kujunduse osad visuaalsel liidesel ning lahendus salvestab süstematiseeritud info.

C - "CONTENT ONLY" - Lahendus oskab vaid sisu ehk tekstilised osad süstemaatiliselt salvestada.

D - "SELF MADE" - Ootame originaalseid lahendusi ja geniaalseid ideid.

GENIAALSEIMA LAHENDUSE LOOJALE PAKUB ASPIT.com PREEMIAKS 1000$!!!
Nimetatud lahendus võib olla realiseeritud vabalt valitud platvormil või programmeerimiskeelel, ASPIT ei sea loovatele inimestele piiranguid. Sobivad ka lahendused, mis on kirjeldatud kasutusjuhu, andmemudeli, kontseptuaalmudeli või lihtsa visandi kujul – mida käega katsutavam töö, seda parem!

Konkursi võitja ei pruugi võita kogu lahendusega, võimalik on võita parima lahenduse geniaalse(te) komponendi(te)ga!

Osalemiseks tuleb oma töö välja pakkuda hiljemalt: 01.07 2004
ASPIT meeskond vaatab lahendused läbi: 06.07.2004

Parimate lahenduste pakkujad võivad oodata tööpakkumisi Eesti ühes parimas tarkvarafirmas!

Tulemustest teavitab ASPIT.com kõiki osalisi personaalselt! Asjahuvilistel on võimalus tutvuda võistluse käiguga meie veebilehel! Võistluse orginaalkuulutuse leiad PDF kujul siit.

Nõudmised kandidaadile

• teadmised Internetilahendustest
• programmeerimiskogemus suvalises keeles

Ettevõte pakub

Parimale lahenduse pakkujale pakume projektipõhiseid töid.

Lisainfo

KONTAKT JA LISAINFO:

Raul Orav
raul@aspit.com
tel 55 34 964

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
21. mai 2004
Kuulutus sisestati:
12. mai 2004
Brutopalk:
Alates 7500 kuni 20000 EEK kuus

aspit.com on juhtiv tarkvara rendi ja kasutusteenust (ASP) pakkuv ettevõte, kes tegutseb hetkel Soome ja Eesti turul. Meie pakutavate lahenduste hulka kuuluvad dokumendi-, sisu- ja kliendihalduse lahendused. Samuti mitmed rahvusvaheliste korporatsioonide valmistoodetena pakutavad ASP lahendused. Praegusel hetkel on meil ca 120 klienti. Seoses pideva arenguga otsime uut tööjõudu väga heade kliendisuhete hoidmiseks ja parimate lahenduste loomiseks.