Värsked tööpakkumised

Programeerija IBM Lotus Domino platvormil

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 24888

Tööpakkumise number

24888

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on reklaami, levi, ning toimetuse veebilahenduste täiendamine ja edasi arendamine (CRM, arved)

Nõudmised kandidaadile

• IMB Lotus Domino ja IBM Lotus Notes keskkonna tundmist;
• IMB Lotus Domino Designer arenduskeskkonna tundmist;
• LotusScript, Java, Javascript, HTML, XML keelte tundmist ning kogemust nendega töötamisel;
• Soov töötada tarkvara kiire arendamise projektides.

Ettevõte pakub

• Arenguvõimalust
• Meeldivat töökeskkonda

Lisainfo

Kandideerimiseks saata CV koos palgasooviga hiljemalt 09.11.2003 aadressile Narva mnt 11E Tallinn 10151 või e-mailile :cv@ekspress.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. november 2003
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2003

Eesti Ekspress on esimene eraomanduses ajaleht, mis ilmub juba 14. aastat. Meie missiooniks on uurida tõde, kajastades ühiskonnale olulisi ja valusaid probleeme ning pakkuda lugemisnaudingut selge silmavaatega lugejatele