Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #701458

PROFIMÜÜGI OSAKONNA KLIENDITEENINDAJA Rocca al Mare

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Profmüügi Drive in Arena klientidega seonduvate protsesside teostamine ning professionaalne, sõbralik ja aktiivne klienditeenindus.Kliendi reklamatsioonide eest hoolitsemine oma volituste piires, õige hinnainfo tagamine, kauba laovarude kontroll, õigeaegne tellimine ja müügiriiulite täitmine kaubamaja kontseptsioonile vastavalt.Sa täidad oma kohustusi täpselt, korrektselt ja sujuvalt, sulandudes meeskonna tööprotsessi ja arvestades klientide vajadusi.

Ootused kandidaadile

Sinu Eesti keele oskus võiks olla heal suhtlustasemel.Tõstukijuhiload tulevad pigem kasuks, kui kahjuks.Varasem töökogemus meeldiks meile samuti, kuid sellepuudumine ei saa tubli inimese puhul takistuseks.

Ettevõte pakub

Sisekoolitused ja karjäärivõimalus

Toredad kolleegid ja ühisüritused

Tööriided ja muud vahendid

Omatöötaja soodustused

Tööpakkumise number
#701458

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
7. mai 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem