Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #303129

Profiilmaterjalide lahti lõikamise spetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on profiilmaterjalide lahti lõikamine ja puurimine vastavalt etteantud joonistele.

Ootused kandidaadile

Omab varasemat töökogemust metallitootmisettevõttes
Tunneb hästi tootmistehnoloogiat ja töövõtteid
Oskab lugeda jooniseid
Oskab eesti keelt suhtlustasandil
Talub füüsilist koormust
On õppimis- ja arenemisvõimeline

Ettevõte pakub

Konkurentivõimelist palka
Stabiilset pikaajalist töösuhet
Kaasaegset töökeskonda ja täiendkoolitusi

Tööpakkumise number
#303129

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
28. märts 2013

Bestway OÜ on 1999. aastal asutatud kõrge viimistlusastmega metalltooteid valmistav ettevõte. Toodangu hulka kuulub väga erinevaid tooteid sh metallmööbel, suurköökide sisseseade komponendid, avaliku ruumi tooted jne. Bestway OÜ kuulub Eesti päritolu tehnoloogiaettevõtete gruppi Technobalt Grupp, mis on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimissüsteemile.

Vaata rohkem