Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #220890

Profiilmähiste valmistaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on profiilmähiste valmistamine. Töö nõuab füüsilist koormust, kuna osa isoleerimist tehakse käsitsi, osa seadmetega. Lisaks tuleb mähiseid liigutada. Mähised võivad kaaluda kuni 50 kg. Töö on vahetustega. Töö tegemine toimub seistes.

Ootused kandidaadile

- hea füüsiline vorm (töö tegemine on seistes, füüsiline koormus kätele)
- kesk-eri või keskharidus
- töö nõuab täpsust, kannatlikkust ja taiplikkust
- kasuks tuleb eelenev töökogemus tootmises

Ettevõte pakub

- kaasaegseid töötingimusi
- konkurentsivõimelist palka
- arenguvõimalusi
- väljaõpe tehases
- tasuta taransporti tehasesse

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.

Tööpakkumise number
#220890

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
2. märts 2011

Finesta Eesti OÜ tegeleb personalialaste konsultatsioonide pakkumisega.
Meie kliendiks on tunnustatud elektroonikaseadmete tootja Eestis. Seoses töömahu kasvuga, otsime täiendavat tööjõudu Harjumaal asuvasse tootmisüksusesse.

Vaata rohkem